2007 yılından Volvo Demtaş olarak kurulan firmamız 2010 yılı itibariyle PAMTAŞ adı ile hizmetlerine devam etmektedir. PAMTAŞ Volvo otomobil ve marine grubu ürünlerinin servis ve bakımını üstlenmiş bir kuruluştur. Firmamızda görevli personel, Volvo binek araç gruplarında özel eğitimlere katılıp, firma bünyemizde görev almadan önce gerekli oryantasyonlara tabi tutulmuş tecrübeli bir ekiptir. Çalıştığı ekip ile birlikte çalışmalarına pozitif yönde ivme kazandıran PAMTAŞ, her geçen gün hizmet kalitesini Avrupa normlarına taşımak için, hizmet verdiği alanlarda hizmet sonrası yeterliliği sağlamakta, gerekli görülen husularda garanti koşullarını eksiksiz yerine getirmektedir.

Pamtaş, müşteri portföyündeki araçların kaydını yasaların tanımlamış olduğu gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak saklanmaktadır. Bu alt yapı üzerine tesis edilmiş olan servis ağımızda, aracınızdaki tüm servis aşamları kayıt altına alınır, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek herhangi bir sorunda, geçmişe dönük olarak yapılan hizmetlerin dökümanına kolaylıkla ulaşılabilir. Bu şekilde müşterimizin yaşadığı teknik sorunu zamanı en iyi şekilde değerlendirerek neticelendirmiş oluruz.

PAMTAŞ sadece Volvo Özel Servis değildir, Pamtaş servis hizmetlerinde bir marka, kalite ve güvende kendi sektörüne öncü ve örnek olmuş bir kuruluştur. Daima müşteri memnuniyetini referans alarak çalışma hayatını şekillendiren, çalışmalarına bu ölçüde gerekli özeni gösteren idari ve teknik ekibimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz:

Müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyeti sağlayacak şekilde yeni ve modern teknolojileri kullanarak hizmet vermek taahhüdümüzdür.

PAMTAŞ - VOLVO OTOMOBİL Özel Servis; teknik, elektronik ve mekanik alanlarda yılların bilgi birikimi ile çabuk ve hesaplı çözümler sunmak için sürekli kendisini yenileyerek ve teknolojideki gelişmeleri takip ederek müşterilerine çözümler sunmaktadır.